Uživatel:  Heslo:     
0,00 Kč vč. DPH      zobrazit košík    


AKTUALITY

Stránky: 1|2|3

ÚČINNÝMI PŘÍRODNÍMI IONIZÁTORY JSOU SOLNÉ LAMPY

ÚČINNÝMI PŘÍRODNÍMI IONIZÁTORY JSOU SOLNÉ LAMPY

[8. ledna 2012] - Solné krystaly mají pozitivní účinky na dýchací cesty, oběhový systém, zlepšují imunitu organismu a doporučují se při alergiích. Výrobky z krystalů navozují příjemnou atmosféru a působí pozitivně na fyzickou i psychickou stránku člověka. Pocity v takovém prostředí lze přirovnat k ovzduší po letní bouřce, pobytu v přímořské oblasti nebo solných dolech. Solnou lampu lze umístit do obývacích místností, ložnic, dětských pokojů, pracoven, vedle televizorů, monitorů, rádiových přijímačů. Jejich zklidňující světlo pomáhá neurotickým osobám a lidem trpícím nespavostí. Jsou také uznávány znalci Feng Shui a doporučovány pro veškeré obytné a pracovní prostory. Harmonii podle tohoto starého čínského umění nejlépe vytváří právě jemné osvětlení lamp, kdy žárovky nebo svíčka nejsou viditelné.


HIMALÁJSKÁ SŮL JE STOPROCENTNÍ PŘÍRODNÍ MATERIÁL

HIMALÁJSKÁ SŮL JE STOPROCENTNÍ PŘÍRODNÍ MATERIÁL

[9. prosince 2011] - Mýdlo a granulát z himalájské soli je stoprocentní přírodní materiál bez chemických přísad. Pro kůži je roztok soli příjemný a vitalizující, jelikož minerály obsažené v himalájské soli jsou pokožkou velmi snadno vstřebatelné. Himalájská sůl do koupele je vhodná pro léčení astmatu a alergií, ošetření intimních problémů, ulehčuje příznaky prochladnutí a aktivuje samoléčebné procesy v těle. V solném roztoku nemohou přežít žádné bakterie. Koupel v solném roztoku je vhodná k relaxaci, přináší uvolnění a zmírňuje projevy ekzémů. Mýdlo z himalájské soli působí svými antiseptickými vlastnostmi silně dezinfekčně a protizánětlivě. Působí také proti vzniku akné, pokožku čistí, odmašťuje, regeneruje a zlepšuje její pH. Solné mýdlo se používá k mytí pokožky celého těla i obličeje.


BAVLNĚNÝ POLŠTÁŘEK PRO KAŽDODENNÍ POUŽÍVÁNÍ

BAVLNĚNÝ POLŠTÁŘEK PRO KAŽDODENNÍ POUŽÍVÁNÍ

[20. října 2011] - Kromě elektrických solných lamp a svícnů na čajové svíčky jsou v naší nabídce i další zdraví prospěšné produkty z himalájských krystalů. Bavlněný polštářek o hmotnosti 1,5 kg naplněný himalájskou solí je možné používat za tepla nebo za studena. Zmírňuje alergické reakce a pozitivně působí i na zdravý noční spánek. Každodenní používání omezuje také ranní kýchání a suchý kašel. Použití je velmi jednoduché – teplý polštářek vložíte na 20 až 30 minut do trouby nastavené na 50 až 60 stupňů. Následně přiložíte na bolestivé místo – zápal středního ucha, revmatické onemocnění, nachlazené průdušky, prochladnutí kloubů, nachlazení močového měchýře nebo ledvin apod. Studený polštářek naopak vložíte na 30 minut do mrazničky. Poté přiložíte na bolestivé místo – dna, ztuhlé a namožené svalstvo po práci nebo sportu, výron kotníku...


SOLNÉ CIHLY A OBKLÁDAČKY

SOLNÉ CIHLY A OBKLÁDAČKY

[9. září 2011] - Solná sauna je vhodná pro lidi, kteří nemají rádi pobyt v klasické finské sauně a kterým se v sauně špatně dýchá. Stěny sauny ze solných cihel jsou osvětleny a příjemná teplá záře solných kamenů působí hřejivým dojmem na lidskou psychiku. Vypařování solného roztoku zvyšuje rovněž požitek a léčebné účinky saunování.

Solné cihly o hmotnosti 2,2 kg a obkládačky o hmotnosti 0,8 kg jsou vhodné především do saun a pro stěnové aplikace. Stěny ze solných cihel jsou originálním kouskem přírody, který zpříjemňuje atmosféru domova a působí blahodárně na lidský organismus. Pro zvýraznění se doporučuje stěnu kvalitně prosvítit.

Himalájská sůl příznivě působí:
- proti astmě a senné rýmě
- snižuje symptomy prochladnutí
- zlepšuje psychickou pohodu
- snižuje poruchy spánku
- aktivizuje samoléčebné procesy organismu


Stránky: 1|2|3
Velkoobchod a maloobchod solné lampy, himalájská sůl, dárkové zboží a další
BÍLÁ REALITA s.r.o., Zámečnická 5, 602 00 Brno, IČO: 283 15 383, DIČ CZ28315383