Uživatel:  Heslo:     
0,00 Kč vč. DPH      zobrazit košík    


AKTUALITY

Stránky: 1|2|3

PŘÍRODNÍ SVÍCNY Z HIMALÁJSKÉ SOLI

PŘÍRODNÍ SVÍCNY Z HIMALÁJSKÉ SOLI

[5. února 2013] - Přírodní svícny a lampy z Himalájské soli jsou ideálním vánočním dárkem, který nejen potěší, ale přinese i zdravotní benefit. Je tu ale mnoho důvodů pro nákup výrobků z Himalájské soli, i když zrovna nejsou vánoce. Zde je pár důvodů pro nákup přírodních svícnů a lamp.

Předně Himalájská sůl je prokazatelně přínosná pro zdraví každého člověka. Je celkem jedno jestli si sůl přidáte do koupele, nebo jestli si pořídíte přírodní svícny, nebo solné lampy. Příznivé dopady na zdraví jsou známy již stovky let a na tom se nic nemění. Je dobré mít v této přetechnizované a spěchající době mít doma, nebo v kanceláři něco tradičního, trvalého a přírodního.


HIMALAJSKÁ SŮL PRO ZDRAVÍ I RADOST

HIMALAJSKÁ SŮL PRO ZDRAVÍ I RADOST

[9. listopadu 2012] - Pozitivní vliv na zdraví výrobků z Himalajské soli jsou známy již tisíce let, přesto největší popularitu zažívají nyní. Je to dáno tím, že solné lampy a přírodní svícny mají prokazatelně pozitivní účinky i na nemoci a problémy moderní doby. V neposlední řadě mají harmonické tóny světla příznivý vliv i na psychiku člověka.

Ještě nikdy nebyly lidé tak moc závislí na elektrické energii a používání elektrických zařízení. Jsou to jistě velcí pomocníci a lidé si již neumí život bez nich představit, ale mají i negativní dopady na zdraví. Přírodní svícny a solné lampy jsou přírodním zdrojem záporných iontů a mají příznivý vliv na očistu a kvalitu ovzduší znečištěného působením různých domácích a kancelářských elektrospotřebičů.

Dalším přínosem výrobků z Himalajské soli na civilizační problémy je ten, že solné krystaly mají pozitivní účinky na dýchací cesty, oběhový systém a zlepšují imunitu organismu. Himalajská sůl účinně působí proti astmatu a senné rýmě. Což jsou v dnešní době jedny z nečastějších onemocnění, zvláště u malých dětí.


SOLNÉ LAMPY PRO ZDRAVÍ A DOBROU NÁLADU

SOLNÉ LAMPY PRO ZDRAVÍ A DOBROU NÁLADU

[31. října 2012] - Naše zdraví může ohrožovat řada škodlivých vlivů, a to i doma. Jedním z nich je elektrický smog. Naštěstí existuje jednoduchá a příjemná metoda, jak se s ním vypořádat – solné lampy. Jak fungují?

Počítač, televize či lednička jsou dnes už nepostradatelnou součástí snad každé domácnosti. Elektrospotřebiče a prakticky všechna elektrická zařízení v domácnostech i ve firmách však produkují škodlivé pozitivní ionty známé jako elektrický smog. Toto nezdravé prostředí lze ale snadno a rychle „uzdravit“ přírodními ionizátory vzduchu, které do ovzduší dodají potřebné negativní ionty. Mezi nejúčinnější přírodní ionizátory patří solné lampy.


OPRACOVANÉ SOLNÉ LAMPY NA USB

OPRACOVANÉ SOLNÉ LAMPY NA USB

[23. září 2012] - Velkou popularitu v internetovém prodeji si získávají výrobky, které lze připojit k počítači přes usb port. Takovýmto výrobkům se říká gadgety. Většinou se jedná o zbytečnosti, spíše srandičky, jako třeba vysavač na klávesnici atd. Některé ale mohou být i příjemným doplňkem interiéru a dokonce i zdraví prospěšné, jako třeba solné lampy do usb.

Opracované solné lampy na usb si zachovávají veškeré příznivé vlastnosti, které mají klasické výrobky z Himalájské soli, tedy solné lampy a přírodní svícny. Pohlcují totiž škodlivé záření, které každý elektrický přístroj vyzařuje. Veškeré elektrické zařízení od počítačů přes televize, mikrovlnné trouby až po vysoušeče vlasů jsou totiž zdrojem pozitivních iontů, kterým se někdy říká elektrický smog. Himalájská sůl jako přírodní zdroj záporných iontů zlepšuje takovéto prostředí.

Díky svým přirozeným vlastnostem jsou výrobky z Himalájské soli vhodným dárkem pro každého, kdo pobývá dlouhodoběji v uzavřených místnostech s elektrickými přístroji. Typicky v kanceláři, nebo v domě. Většinou si solné lampy kupují ženy, a jak tedy přimět muže aby si takovouto zdraví prospěšnou věc koupily také? Přidejte usb a muži si to koupí, případně se z toho stane vhodný dárek pro muže.


HIMALÁJSKÁ SŮL A VÝROBKY Z NÍ

HIMALÁJSKÁ SŮL A VÝROBKY Z NÍ

[20. srpna 2012] - Vzduch který dýcháme se po většinu roku nedá přirovnat k vysokohorskému ovzduší, nebo k přímořskému klimatu. Největšími znečišťovateli jsou doprava a průmysl, ale ani běžné domácí a kancelářské přístroje nejsou bez viny co se týče kvality ovzduší. Většinu vlivů nemůže každý z nás ovlivnit, ale jsou věci, co ovlivnit můžeme.

Pokud se většinu dne zdržujete v uzavřených prostorách kanceláře, nebo domu, tak pro vás větší problém než polétavý prach venku je absence záporných iontů v ovzduší. Záporní ionty působí příznivě na dýchací ústrojí a urychlují samočištění plic a mají celkově příznivý vliv na naše zdraví. Řešení na nedostatek záporných iontů je jednoduché, Himalájská sůl a výrobky z ní. Himalájská sůl je totiž čistě přírodním zdrojem těchto iontů, které se ze soli uvolňují do okolí.

Výrobků z Himalájské soli je na našem trhu spousta. Stačí si jen vybrat dle vkusu a potřeby. Nejznámější a tím i nejrozšířenější jsou přírodní svícny z Himalájské soli. Spojení přírodního materiálu a svíčky je vždy hezké. Další skupinou výrobků z Himalájské soli jsou solné lampy. Oba výrobky jsou k dostání jak z přírodního neopracovaného, tak i opracovaného materiálu. Něco ovlivnit nemůžeme, ale kvalitu vzduchu v domácnosti ovlivnit můžeme.


BLAHODÁRNÉ ÚČINKY SOLI NA ORGANISMUS

BLAHODÁRNÉ ÚČINKY SOLI NA ORGANISMUS

[15. července 2012] - Léto je doba dovolených často strávených u moře. Pobyt u moře je nejen zábavný, ale má prokazatelné pozitivní účinky i na celkovou imunitu. U moře se zkrátka lépe dýchá a to díky vlhkému a slanému vzduchu. Stejně blahodárné účinky na vaše zdraví a imunitní systém má i pobyt v solné jeskyni, nebo solné svícny a solné lampy.

Jestliže moře si můžete dopřát jen o dovolené, solnou jeskyni pár hodin měsíčně, tak solné lampy a solné přírodní svícny můžete mít stále ve svém domově. Blahodárné účinky soli na organismus se jistě na vašem zdraví dříve nebo později projeví. Na trhu existuje velká škála solných svícnů a lamp. Je tu velký výběr tvarů a velikostí, výrobky jsou opracované i neopracované. Pro výběr vhodného výrobku by jsme doporučily podívat se na tabulky a pořídit si solnou lampu, nebo svícen dle velikosti prostoru kam bude zboží umístěno.

Blahodárné účinky na lidský organismus má také Himalájské sůl. Himalájská sůl do koupele je vhodná pro léčbu alergií a astmatu a aktivuje samoléčebné prostředky v těle. Himalájská sůl je dodávána ve formě granulí, kde je možný výběr dle velikosti. Dalším produktem z Himalájské soli je mýdlo, které je silně dezinfekční. Moře si sice nemůžeme dopřávat každý den, ale blahodárné účinky soli ano.


SOLNÉ LAMPY JSOU LÉKEM NA NEMOCI A DEPRESE

SOLNÉ LAMPY JSOU LÉKEM NA NEMOCI A DEPRESE

[17. června 2012] - Každý den si můžete přečíst o nových modelech mobilních telefonů, nových počítačích a nových zařízeních „usnadňujících život“. Vše se automatizuje a počítače jsou na každém kroku. Lidé jsou novinkami doslova zahlceni a pomalu se v nich přestávají orientovat. Snad i proto vzrůstá poptávka po přírodních produktech.

Solné lampy z krystalů soli jsou jedním z produktů, které jsou čím dál více vyhledávány zákazníky. Může za to přetechnizovanost našeho života, stejně jako nárůst chorob a obtíží způsobený současným životním stylem. Choroby dýchacího ústrojí, zhoršení imunitního systému a deprese jsou stále častější. Tento nepříjemný trend se čím dál častěji lidé snaží zvrátit návratem k přírodním a prověřeným materiálům.

Nejde o to opustit moderní životní styl a přestat požívat počítače. Jde o to, vytvořit si zdravější prostředí ve kterém přebýváme a to jak doma, tak i na pracovišti. Blahodárné účinky solných lamp a solných svícnů na organismus jsou známi již mnoho let. Nejde o to, že by Vás přírodní svícny vyléčily od astmatu, ale pomohou vytvořit zdravější prostředí kolem Vás.


ZBARVENÍ SOLNÉ LAMPY PŮSOBÍ NA VAŠI PSYCHIKU

ZBARVENÍ SOLNÉ LAMPY PŮSOBÍ NA VAŠI PSYCHIKU

[10. května 2012] - U solných lamp můžete vybírat z různých barev, v závislosti na tom, jak je daný krystal soli zbarvený. K dostání jsou solné lampy například barvy lososově růžové, či světlounce oranžové. Čím to je, že solný krystal, ze kterého pak zručné ruce vyrobí solnou lampu, může být různobarevných odstínů? Solný krystal je tvořen přírodními přísadami, a to konkrétně manganem a železem. A právě kombinace těchto prvků má za následek různý odstín dané solné lampy. Vyberte si takový odstín lampy, který bude co nejpozitivněji působit na Vaši psychiku.


JAK SE VYPOŘÁDAT S ELEKTRICKÝM SMOGEM?

JAK SE VYPOŘÁDAT S ELEKTRICKÝM SMOGEM?

[26. března 2012] - Zdrojem škodlivých pozitivních iontů, které se také někdy nazývají elektrický smog, jsou prakticky všechna elektrická zařízení na pracovišti i v domácnosti – počítače, televizory a rádiové přijímače, elektrické přímotopy a ohřívače, vysoušeče vlasů, vysavače, mikrovlnné trouby i tabákový kouř. Kvalitu takového prostředí zlepší ionizace vzduchu pomocí soli díky jejím fyzikálním a chemickým vlastnostem. Účinek ionizace pomocí solné lampy se ještě zvyšuje zahřátím solného krystalu žárovkou umístěnou uvnitř lampy nebo čajovou svíčkou. Solné lampy pocházejí z pohoří Himaláje, které svou rozlohou zasahuje do Číny, Indie i Nepálu, Pákistánu a Bhútánu. Na úpatí tohoto impozantního pohoří se nacházejí solná ložiska stará stovky milionů let, která vznikla vysycháním moří na kamennou sůl. Z těchto početných solných nalezišť se solné krystaly dolují a zpracovávají do rozličných tvarů. Obsah dalších minerálů v solných krystalech zbarvuje sůl do červena nebo do oranžova a dělá z každé lampy neopakovatelný originál.


KTERÁ SOLNÁ LAMPA JE VHODNÁ PRO VÁŠ DOMOV?

KTERÁ SOLNÁ LAMPA JE VHODNÁ PRO VÁŠ DOMOV?

[15. února 2012] - Na trhu je k dispozici široký sortiment solných lamp a dalších produktů z himalájských krystalů. Většinou jsou ručně opracované v barevných odstínech od lososově růžové po světle oranžovou. Množství negativních iontů vyzařovaných solnou lampou závisí na její velikosti. Pokud si nejste jisti, jak velkou solnou lampu si máte vybrat, tak odborníci doporučují výběr podle velikosti plochy. Pro místnost 5 až 10 m2 by hmotnost lampy měla být 1 až 3 kg a v prostoru kolem 20 až 30 m2 se uplatní lampy s hmotností 10 i více kg. Přirozeně čím větší lampa nebo více lamp v jedné místnosti, tím více dochází k uvolňování negativních iontů.


Stránky: 1|2|3
Velkoobchod a maloobchod solné lampy, himalájská sůl, dárkové zboží a další
BÍLÁ REALITA s.r.o., Zámečnická 5, 602 00 Brno, IČO: 283 15 383, DIČ CZ28315383