Uživatel:  Heslo:     
0,00 Kč vč. DPH      zobrazit košík    


AKTUALITY

Stránky: 1|2|3

PRODUKTY Z HIMALÁJSKÝCH SOLNÝCH KRYSTALŮ

PRODUKTY Z HIMALÁJSKÝCH SOLNÝCH KRYSTALŮ

[1. února 2015] - Solné lampy nejsou jediným zdraví prospěšným výrobkem z himálajských krystalů. Kromě elektrických solných lamp a svícnů na čajové svíčky lze pořídit například bavlněný polštářek naplněný himálajskou solí, solné mýdlo či sůl do koupele.

Bavlněný polštářek o hmotnosti 1,5 kg můžete používat teplou nebo studenou formou. Polštářek zmírňuje alergické reakce, pozitivně působí na zdravý noční spánek a při každodenním používání omezuje také ranní kýchání a suchý kašel.

Himálajská sůl do koupele přispívá k léčení astmatu a alergií, je vhodná k ošetření intimních problémů, ulehčuje příznaky prochladnutí, zmírňuje projevy ekzémů a aktivuje samoléčebné procesy v těle. V neposlední řadě se při koupeli v solném roztoku zrelaxujete a uvolníte. Solné mýdlo má silné dezinfekční a protizánětlivé účinky, působí proti vzniku akné. Celkově pokožku čistí, odmašťuje, regeneruje a zlepšuje její pH.


VÁNOČNÍ DÁREK Z HIMALÁJÍ

VÁNOČNÍ DÁREK Z HIMALÁJÍ

[14. listopadu 2014] - Nevíte si rady s vánočním dárkem? Vyberte si tedy z nabídky našich produktů pro zdravý životní styl. Dárkový balíček z himalájské soli se nám osvědčil jako výborný a originální dárek pro každou příležitost - narozeniny, vánoce, nebo jen tak pro radost. Vše co najdete v naší prodejně, můžeme připravit dle Vašeho přání ve formě dárkového balíčku. Potěšte své blízké kouskem přírody z Himaláji!

V naší nabídce jsou různé produkty z himálajských krystalů – např. přírodní granulovaná sůl do koupele, bavlněné polštářky naplněné himálajskou solí, mýdlo se silným antiseptickým účinkem nebo solné cihly a obkládačky pro léčebné účinky při saunování.


SOLNÉ LAMPY PRO KAŽDÉHO

SOLNÉ LAMPY PRO KAŽDÉHO

[3. října 2014] - Také se těšíte na podzim, který přináší zářivou barevnost listí? Ovšem vedle neopakovatelné kompozice, kterou dokáže vykreslit na plátno jen zručný malíř, s sebou přináší podzim i sychravé a chladné počasí. Rádi byste si zpříjemnili tyto dny hřejivým světlem? Rádi byste podpořili a posílili Vaši imunitu? Pak Vaše volba může spočinout na pořízení solné lampy.

Kromě toho, pomalu, ale jistě se blíží čas vánoční. Ani se nenadějete a zaklepe na dveře. Co takhle pořídit Vašim blízkým, rodině, přátelům vskutku originální a zdraví prospěšný dárek v jednom? Kromě toho, dárek v podobě solné lampy se hodí po celý rok. Hledáte-li obchůdek, který má bohatou nabídku solných lamp, svícnů, ať už přírodních, nebo opracovaných elektrických, pak Vám můžeme na jeden takový dát tip. Zavítejte buď fyzicky do obchodu Bílá realita s.r.o., Zámečnická 5, 602 00 Brno, nebo pokud je pro Vás Brno poněkud z ruky, či upřednostňujete nákup přes internet a doručení vybraného zboží až domů, pak navštivte webové stránky www.SULproZDRAVI.cz, kde naleznete kvalitní nabídku solných lamp.


SOLNÉ LAMPY VYBÍRÁME I PODLE ZABARVENÍ

SOLNÉ LAMPY VYBÍRÁME I PODLE ZABARVENÍ

[24. července 2014] - Solnou lampu nebo svícen si nemusíte vybírat jen na základě její originality, co do velikosti nebo tvaru, ale i podle barvy. A právě barva hraje v jistém ohledu velký vliv při nákupu. Barva solného krystalu je ovlivněna samotným složením krystalu. Kromě toho, jaký poměr jednotlivých složek je u solného krystalu, má úzkou souvislost k vlivu na naše zdraví.

Kupříkladu do oranžova laděná solná lampa ve Vás vyvolá euforii, veselou mysl a uvolnění. Budete se cítit uvolnění a v pohodové atmosféře. Oproti tomu do červena zbarvená lampa sama o sobě vyzařuje energii, a tu pak přenáší i na Vás. Ne nadarmo je červená barva barvou lásky, erotiky a vzrušení. Pokud chcete vnést do Vaší ložnice změnu v podtónu vášně, pak zvolte solnou lampu červenou. Žlutá barva solné lampy má pozitivní vliv na celý trávicí systém. Hledáte-li něhu a uvolnění, klid pro Vaši duši, pak se zaměřte na solnou lampu laděnou do růžova.


ŘÍKÁTE SI, JAK TEN ČAS LETÍ?

ŘÍKÁTE SI, JAK TEN ČAS LETÍ?

[10. května 2014] - Když máme děti, vnímáme běh času mnohem a mnohem rychleji. Je to jako včera. Miminko se narodí, sotva se nadějeme a již slavíme první rok jeho narozenin, a takto to pokračuje dále. Dítě velmi rychle roste.

V „podobě“ dospělého jsme naopak po dlouhou dobu. Ovšem, den za dnem, týden za týdnem, měsíc za měsícem, atd. se čas na nás bohužel projeví. A to jak na tělesné tak i fyzické stránce. Koho by nepotěšilo, kdyby mohl alespoň trošku zpomalit proces stárnutí. Kouzelníci nejsme, a tak Vám žádný zázrak neslíbíme. Přesto …, přesto, pokud si pořídíte solnou lampu, můžete díky ní „zpomalit běh času“. Ostatně, za vyzkoušení de facto nic nedáte.


VHODNÉ UMÍSTĚNÍ SOLNÝCH LAMP

VHODNÉ UMÍSTĚNÍ SOLNÝCH LAMP

[7. ledna 2014] - Solná lampa se hodí prakticky do každého prostoru, do každé místnosti. Přítomnost solné lampy je přímo žádoucí, dáli se to tak říci, u televize, počítače, notebooku. Tedy u přístrojů, které jsou sice pro nás nezbytným zdrojem informací a zábavy, zato však mohou působit do určité míry negativně na naši psychiku a zdraví.

Čím barvitější solnou lampu zvolíte, tím také docílíte intenzivnějšího a intimnějšího osvětlení. Můžete si také pořídit hned několik solných lamp a vytvořit si tak tzv. solné sousoší. Záleží zcela na Vaší fantazii, jak lampy zkombinujete a rozmístíte. Zda je soustředíte na jedno místo, nebo umístíte do rohů místnosti.


KOUPEL V ROZTOKU Z HIMALÁJSKÉ SOLI

KOUPEL V ROZTOKU Z HIMALÁJSKÉ SOLI

[30. listopadu 2013] - Himálajská sůl do koupele přispívá k léčení astmatu a alergií, je vhodná k ošetření intimních problémů, ulehčuje příznaky prochladnutí, zmírňuje projevy ekzémů a aktivuje samoléčebné procesy v těle. V neposlední řadě se při koupeli v solném roztoku zrelaxujete a uvolníte. Solné mýdlo má silné dezinfekční a protizánětlivé účinky, působí proti vzniku akné. Celkově pokožku čistí, odmašťuje, regeneruje a zlepšuje její pH. Granulát z Himalájské soli je dostupný v závislosti na využití ve velikostech 0-2 mm, 2-5 mm nebo 3-5 cm.


SOLNÝ POLŠTÁŘEK - OBLÍBENÝ PRODUKT Z HIMALÁJSKÝCH SOLNÝCH KRYSTALŮ

SOLNÝ POLŠTÁŘEK - OBLÍBENÝ PRODUKT Z HIMALÁJSKÝCH SOLNÝCH KRYSTALŮ

[1. října 2013] - Kromě elektrických solných lamp a svícnů na čajové svíčky lze pořídit například bavlněný polštářek naplněný himálajskou solí. Polštářek o hmotnosti 1,5 kg je možné používat teplou nebo studenou formou. Slouží pro zmírnění alergických reakcí a pozitivní je rovněž i na noční spánek. Každodenní používání zmírňuje také ranní kýchání a suchý kašel.

Teplý polštářek
Vložte polštářek na 20-30 minut do trouby nastavenou na 50 stupňů. Následně jej přiložte na bolestivé místo - zápal středního ucha, revmatické onemocnění, nachlazené průdušky, prochladnutí kloubů, nachlazení močového měchýře nebo ledvin,...

Studený polštářek
Vložte polštářek na 30 minut do mrazničky. Následně přiložte na bolestivé místo - dna, výron kotníku, ztuhlé a namožené svalstvo,...


JAK SPRÁVNĚ VYBRAT PŘÍRODNÍ SOLNOU LAMPU?

JAK SPRÁVNĚ VYBRAT PŘÍRODNÍ SOLNOU LAMPU?

[9. září 2013] - Počítač, televize či lednička jsou dnes už nepostradatelnou součástí snad každé domácnosti. Elektrospotřebiče a prakticky všechna elektrická zařízení v domácnostech i ve firmách však produkují škodlivé pozitivní ionty známé jako elektrický smog. Toto nezdravé prostředí lze ale snadno a rychle „uzdravit“ přírodními ionizátory vzduchu, které do ovzduší dodají potřebné negativní ionty.

Kolik prospěšných negativních iontů solná lampa vyzařuje? To záleží na její velikosti. Dle odborné veřejnosti je vhodné se při výběru solné lampy řídit především velikostí podlahové plochy. Do místnosti o rozloze 5 až 10 m2 je optimální lampa o hmotnosti 1 až 3 kg, prostory o rozloze 30 až 40 m2 by se měly vybavit lampami vážícími minimálně 15 kg.

Solné lampy, které si můžete prohlédnout na stránkách www.sulprozdravi.cz, ocení všichni, kdo mají problémy s dýchacími cestami, oběhovým systémem či alergiemi, celkově pak zlepšují imunitu organismu. Navozují také příjemnou atmosféru a tím přispívají k uklidnění a ke zlepšení nálady. Můžete je umístit libovolně po bytě, ať už do obývacích místností, ložnic, dětských pokojů, pracoven, vedle televizorů či monitorů.


SOLNÉ LAMPY„UZDRAVÍ“ NEZDRAVÉ PROSTŘEDÍ

SOLNÉ LAMPY„UZDRAVÍ“ NEZDRAVÉ PROSTŘEDÍ

[10. května 2013] - Solné lampy jsou vyrobené z himálajských solných krystalů. Sůl zlepšuje ionizaci vzduchu díky svým fyzikálním a chemickým vlastnostem sama o sobě, účinek ionizace se ale ještě více podpoří a zvýší jejím zahřátím. Právě za tímto účelem se začaly opracovávat odolné solné krystaly z pohoří Himálaje, do nichž lze umístit žárovku nebo čajovou svíčku.

Solné krystaly, díky kterým mají solné lampy rozličné podoby, pocházejí z milióny let starých solných ložisek, jež obsahují řadu dalších minerálů. Tyto minerály pak solným krystalům dodávají nezaměnitelnou červenou nebo oranžovou barvu. Každá lampa je tak díky svému unikátnímu tvaru a barvě naprostým originálem.

K dostání jsou solné lampy opracované nejen do různého tvaru, ale také velikosti. Kromě toho můžete vybírat ze solné lampy elektrické, kdy nepotřebujete svíčku a solné lampy přírodní.


Stránky: 1|2|3
Velkoobchod a maloobchod solné lampy, himalájská sůl, dárkové zboží a další
BÍLÁ REALITA s.r.o., Zámečnická 5, 602 00 Brno, IČO: 283 15 383, DIČ CZ28315383